הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

FDA: אפשרות לקבלת תוצאות לא מהימנות בסטריפים- GDH-PQQ למדידת סוכר בדם
18.8.09


קיימת אפשרות לקבלת תוצאות לא מהימנות המצביעות על רמת סוכר גבוהה יותר בדם בשימוש בסטריפים GDH-PQQ (glucose dehydrogenase pyrroloquinoline quinone), בחולים המקבלים תכשירים תרופתיים המכילים סוכרים שאינם גלוקוז.
סוכרים אלו כגון: קסילוז, גלקטוז, מלטוז יכולים לשבש את תוצאות בדיקת הסוכר בדם, ולהראות תוצאה גבוהה יותר מהערכים האמיתיים.
תוצאות אלו יכולות להסוות מצב של היפוגליקמיה, או להוביל לשימוש מוגבר באינסולין העלול להביא לפגיעה קשה ואף למוות.
ה- GDH-PQQמודד רמות סוכר בדם תוך שימוש בטכנולוגיה שאינה מבחינה בין גלוקוז וסוכרים אחרים. סוכרים אלו מצויים בתכשירים רפואיים אחרים, או אף יכולים להוות תוצר פרוק של תכשירים אחרים.
ה- FDA ממליץ לרופאים להימנע משימוש בסטריפים אלו, או לא להשתמש בהם בחולים המשתמשים בתכשירים המכילים סוכרים שאינם גלוקוז.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י עומר פורת – רוקח ראשי ניופארם

הוסף תגובה חדשה
תגובות
18/08/09, 17:17
מה השמות המסחריים של סטריפים אלו?
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007