הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קוים מנחים חדשים לטיפול בחולים לאחר התקף לב
18.8.09


 

מומחי לב קוראים לרופאים ולחולים לאמץ קוים מנחים חדשים המיועדים לשפר את הטיפול בחולים ששרדו לאחר שחוו התקף לב.
הקווים המנחים: 'האזן ללבך: טיפול אופטימלי לאחר התקף לב עבורך ועבור החולים שלך', פורסמו ב- British Journal of  Cardiology. הקווים המנחים פותחו על ידי מומחים שונים בהתבססם על הראיות הקיימות כיום.
ההנחיות החדשות ממליצות על שיקום לבבי וטיפול ממושך, כמו על שינוי הרגלי חיים, התערבות טיפולית ותקשורת בין רפואת החירום והרופאים המטפלים, שירותי הקהילה והחולים.
חולים שלאחר התקף לב מצויים בסיכון מוגבר לסבול מאירועים קרדיווסקולריים נוספים. ההנחיות מספקות בהירות ועקביות לרופאים ולאחיות אשר באחריותם הטיפול היומיומי בחולים הללו.
יתכן ובעבר נוצר פעמים רבות קצר בתקשורת בין ההנחיות שניתנו לחולים לאחר התקף לב ובין ההנחיות הקליניות שניתנו לצוותים הרפואיים. מטרת הקווים המנחים החדשים היא להגדיל את יכולתם של החולים להגיע להחלמה מלאה.

 

 

לידיעה >>

 

לקווים המנחים>>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007