הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקרים ממליצים על זירוז לידה לנשים המציגות יתר לחץ דם בשלבי הריון מאוחרים
18.8.09


 

מאמר שפורסם בכתב העת Lancet טוען כי זירוז לידה הינו יעיל עבור נשים הסובלות מיתר לחץ דם קל בשלבים מאוחרים של ההיריון.
המחקר שנערך ב- 38 בתי חולים בהולנד כלל 750 נשים עם הריון של תינוק אחד בשבוע ה- 36-41 שהציגו יתר לחץ דם או יתר לחץ דם הנובע מהריון (preeclampsia) הנשים חולקו אקראית לקבוצה בה בוצע זירוז לידה או לקבוצה אחריה נערך מעקב שכלל זירוז רק במידת הצורך.
מטרות המחקר שכללו אירועים הכוללים תמותה, eclampsia, תסחיפים והתקדמות למצב של יתר לחץ דם חמור אירעו בשיעור נמוך משמעותית בקבוצת זירוז הלידה וזאת ביחס לקבוצת המעקב (31% למול 44%). רוב ההבדל שנצפה היה כתוצאה מהפחתה של לחץ הדם החמור, שאירעה עם זירוז הלידה.
החוקרים סיכמו ומסרו כי יש להמליץ על זירוז לידה עבור נשים הסובלות מיתר לחץ דם קל לאחר השבוע ה- 37 של ההריון. (חשש הובע לגבי המלצת התהליך עבור נשים המצויות בשבועות 36-37 של ההיריון).

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007