הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: מכבי משיקה תוכנית לצמצום פערים בבריאות ב-10 מיליון ש'
14.8.09מכבי שירותי בריאות הכריזה אתמול על תוכנית לצמצום הפערים בבריאות ולקידום השוויון בין מבוטחים מקבוצות אוכלוסייה שונות, בעלות של כ-10 מיליון שקל.
בין הצעדים שנוקטת הקופה - הקמת תקשורת וידיאו בין הסניפים כך שתתאפשר התייעצות מרחוק של סניפים מרוחקים עם מומחים הנמצאים באזור המרכז או במיקום מרוחק, מוקד תרגום טלפוני שישרת חולים ורופאים אשר מתקשים לתקשר זה עם זה בשל פערי השפה, וכן שירותים רפואיים ניידים כמו מכשיר אולטרסאונד נייד לנשים או אקו לב נייד המונעים מהמבוטחים את הצורך להתרחק ממקום מגוריהם לצורך קבלת השירות.

 


מאת רוני לינדר- גנץ, כתבת הבריאות והצרכנות של TheMarker


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007