הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אפשרות הבחירה של סוג אמצעי המניעה מצומצמת כיום
14.8.09


 

מספר הנשים להן הוצע לבחור את סוג האמצעי למניעת הריון צנח בשליש במהלך השנתיים האחרונות, וזאת למרות מגמתו של ה- DoH להגדיל את מספר האפשרויות הקיימות.

ה- DoH השקיע במהלך השנה האחרונה כ- 20.5 מיליון ליש"ט על מנת לקדם את השימוש בגלולות למניעת הריון, כולל 7 מיליון ליש"ט שיועדו להעלאת המודעות לגלולות - long-acting reversible contraceptives ,LARCs וזאת על מנת לנסות ולהתמודד עם השיעור הגבוה של הריונות לא רצויים בקרב בני נוער בבריטניה.
NICE העריך לאחרונה כי מעבר של 7% בלבד מבני הנוער משימוש בגלולות פומיות לשימוש ב- LARCs עשוי למנוע כ-73,000  הריונות לא רצויים מדי שנה, אך ממצאי סקר שכלל 513 נשים בריטיות בגילאים 16-49 מצא כי אפשרות לבחור את אמצעי המניעה הוצעה רק לכשליש מהנשים. סקר דומה שנערך בשנת 2007 מצא כי מעל למחצית מהנשים הוצעה אפשרות הבחירה.
ידוע כי לתת גלולה נגד הריון זו האפשרות הקלה ביותר אך בפועל, הגלולה הפומית יעילה בפחות מ- 88% בעוד שה- LARCs יעילה הרבה יותר.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007