הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בית הנבחרים בארה"ב מציע הגנה של 12 שנים לתרופות ביולוגיות
14.8.09

 

בית הנבחרים בארה"ב מציע הגנה של 12 שנים לתרופות ביולוגיות. במסגרת הרפורמה המוצעת במערכת הבריאות בארה"ב.
לאחר דיונים ממושכים החליטה ועדת האנרגיה והמסחר של בית הנבחרים ברוב מוחץ (47 מול 11) להעניק לתכשירים ביולוגיים חדשים 12 שנים של בלעדיות בשוק וזאת בניגוד לעמדת נשיא ארה"ב  ויו"ר הועדה הנרי וקסמן שטענו כי זמן ההגנה המתאים צריך לעמוד על 5-7 שנים. כמו כן, אישרה הועדה בלעדיות דומה גם לפיתוחי המשך כדוגמת פורמולציות שחרור מושהה. החלטה זו פוגעת משמעותית בחברות גנריות שקיוו שיוכלו להגיע במהרה לשוק עם תכשירים ביולוגיים גנריים – biosimilars or follow on bilologics.

 

 

לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י  דר' שגב שני,  סמנכ"ל רגולציה ורפואה – ניאופרם, המחלקה לניהול מערכות בריאות, אוניברסיטת בן-גוריון, ב"ש

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007