הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה saxagliptin לטיפול בסוכרת מסוג 2
14.8.09


 

ה- FDA אישר את התרופה saxagliptin ,Onglyza שהינה מעכב של dipeptidyl peptidase-4 לטיפול בסוכרת מסוג 2 במבוגרים.

התרופה ניטלת פעם ביום ותופעות הלוואי שלה כוללות זיהומים בדרכי הנשימה העליונות, זיהומים בדרכי השתן, כאבי ראש ותגובות דמויות אלרגיה.
ניסויים קליניים לא מצאו קשר בין saxagliptin ובין שיעורים גבוהים יותר של אירועים קרדיווסקולאריים בקרב חולים המצויים בסיכון נמוך. למרות זאת מבקש ה- FDA מיצרן התרופה לערוך מחקר פוסט-מרקט על מנת להעריך את בטיחות התרופה בקרב חולים המצויים בסיכון גבוה לאירועים קרדיווסקולאריים.

 

 

לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007