הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- BTS/SIGN מפרסמת המלצות חדשות להתמודדות עם מחלת האסטמה
11.08.09 

ה- British Thoracic Society/SIGN עדכנה לאחרונה את הקווים המנחים להתמודדות עם מחלת האסטמה, השינויים האחרונים כוללים עדכונים לטיפול התרופתי, לטיפול באסטמה אקוטית ובאסטמה במהלך ההיריון.
החלק העוסק בעדכון הטיפול התרופתי מוסר כי יתכן וקורטיקוסטרואידים בשאיפה קשורים בתופעות לוואי הכוללות הפחתה בצפיפות העצם. מנגד, תחת התאמה זהירה של המינון הטיפולי, סיכון זה מתגמד לנוכח האפשרות להפחית את הצורך בטיפולים אינטנסיביים רבים של קורטיקוסטרואידים פומיים.
החלק העוסק בעדכון הטיפול מייעץ לרופאים המטפלים בחולי אסטמה לברר לגבי תגובות עבר לחסמי בטא ול- NSAIDs.
הקווים המנחים מתייחסים לטיפול בחמצן ומוסרים כי יש לתת טיפול שכזה בתכיפות לחולים היפוקסיים המשתמשים במסיכת פנים או בקנולה אפית. יש להשתמש במוניטורים המודדים את רמת ריווי החמצן במהלך הטיפול באסטמה אקוטית.

 

 

לידיעה>>

להנחיות>>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine


 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007