הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אזהרה מרכישה ושימוש במוצרים: "וי מרוקאי" ותרסיס המוגדר "טבעי" להשהיה לגברים
4.8.09


 

משרד הבריאות מזהיר שלא לרכוש ולא להשתמש במוצר שנקרא "וי מרוקאי" ג'ל בשקית אטומה וכן בתרסיס המוגדר טבעי להשהיה לגברים. בבדיקת מעבדה של משרד הבריאות נמצא כי הג'ל מכיל את החומר סילדנפיל סיטרט, החומר הפעיל של התכשיר ויאגרה, והתרסיס גם הוא מכיל חומר תרופתי לידוקאין. התכשירים יובאו ככל הנראה ממרוקו.
המוצרים משווקים בפיצוציות ובאמצעות האינטרנט כתכשירים טבעיים; הראשון להגברת החשק המיני בצורת ג'ל בשקית אטומה, והשני כתרסיס להשהיה לגברים.
משרד הבריאות מזהיר את הציבור שלא להשתמש בתכשירים הנ"ל העלולים להזיק לבריאות.

 

עינת שימרון- גרינבוים
דוברת משרד  הבריאות

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007