הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

FDA : עליה בסיכון ללימפומה ומחלות סרטן נוספות בשימוש במעכבי TNF בילדים ונוער
4.8.09ה- FDA , לאחר שבחנו את הנתונים, מצא כי  מעכבי TNF  - Tumor Necrosis Factor כגון: Remicade, Enbrel, Humira, Cimzia, Simponi מגבירים את הסיכון לחלות בלימפומה ובמחלות סרטן נוספות.
מידע זה מתווסף לאזהרות הקיימות עבור תכשירים אלה. כמו כן ה- FDA זיהה מידע בטיחותי נוסף הקשור להיארעות פסוריאזיס בחולים המטופלים במעכבי TNF.
האזהרה הנוכחית מצטרפת לאזהרה לממאירויות הקיימת כבר במידע לרופא. ה- FDA דורש גם עדכון עלון המידע לצרכן עבור תכשירים אלו.
ההתוויות לתכשירים אלו הן: juvenile idiopathic arthritis (JIA), rheumatoid arthritis, psoriatic arthritis, plaque psoriasis, Crohn’s disease, ankylosing spondylitis.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י טומי אלון, רוקח קליני שירותי בריאות כללית

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007