הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Diovan לטיפול בכשל לבבי
31.7.09

האנטגוניסט לאנגיוטנסין 2, Diovan ,valsartan  מאושר כעת לטיפול בכשל לבבי סימפטומטי וזאת כאשר אין אפשרות להשתמש במעכבי ACE, או כטיפול נוסף למעכבי ACE כאשר אין אפשרות להשתמש בחסמי בטא.
המינון ההתחלתי המומלץ לשימוש הינו 40mg פעמיים ביום וניתן אף לבצע טיטרציה למינונים של 80mg ו- 160mg פעמיים ביום באינטרוולים של שבועיים עד למינון הגבוה ביותר הנסבל על ידי החולה.
המינון היומי המקסימלי שניתן במהלך הניסויים הקליניים היה 320mg במספר מנות.
ניתן לתת Diovan יחד עם טיפולים אחרים לכשל לבבי אך השילוב המשולש של מעכבי ACE, חסמי בטא ו- Diovan אינו מומלץ. יש לבצע הערכה לתפקוד הכליות של המטופל טרם תחילת השימוש ב - valsartan.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007