הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקווים המנחים לשפעת החזירים עבור נשים בהריון והורים לילדים מתחת לגיל 5
31.7.09


ה- Department of Health ,DoH פרסם לאחרונה הבהרה בנוגע לקווים המנחים לשפעת החזירים המיועדים לנשים בהריון ולהורים לילדים מתחת לגיל 5. ההמלצות לשמור על היגיינה טובה על ידי רציחת ידיים ומשטחים באופן סדיר מקבלת משנה תוקף לאחר אירוע בו אישה החולה בנגיף מתה מייד לאחר לידה.

למרות המלצותיו של ה- Royal College of Midwives שמציע לכל הנשים בהריון להימנע ממקומות צפופים ומנסיעות שאינן חיוניות, ה- DoH מסר כי רק על נשים המודאגות במיוחד לשקול הצעות אילו.
בתגובה להמלצות שניתנו באתר המקוון של ה- National Childbirth Trust ,NCT המציעות לנשים לעכב הריונות, מסר ה- DoH כי הוא אינו ממליץ נגד הכניסה להריון, אך הוא מציע לנשים לתכנן את ההיריון בזהירות וכי על כל אישה המציגה בעיות בריאות ושוקלת כניסה להריון להתייעץ תחילה עם הרופא המטפל שלה (כפי שמומלץ תמיד).

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007