הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מהו הטיפול הטוב ביותר עבור ילדים הסובלים מסינוזיטיס?
31.7.09

סינוזיטיס המלווה בתסמינים נשימתיים אינה נפוצה בקרב ילדים, אך עבור אותם ילדים עם סינוזיטיס, אנטיביוטיקה משפרת את התוצאות הקליניות.

יעילותה של האנטיביוטיקה בקרב ילדים הסובלים מסינוזיטיס אינה ברורה, במחקר אקראי כפול סמיות, 56 ילדים בגילאים 1-10 שנים החולים בסינוזיטיס מאובחנת קיבלו

amoxicillin, 90 mg/kg בתוספת clavulanate potassium, 6.4 mg/kg או פלסבו למשך 14 ימים. סינוזיטיס הוגדרה כתסמינים עקשניים (הפרשות מהאף, שיעול במשך היום) למשך יותר מ-10 ימים, החמרה של התסמינים לאחר שישה ימים של תסמינים, או תסמינים חמורים (חום גבוה, הפרשה מוגלתית מהאף) למשך שלושה ימים עוקבים לפחות. מבין 2,135 הילדים שהציגו תסמינים של זיהום בדרכי הנשימה העליונות רק 139 עמדו בקריטריונים לאבחנה של סינוזיטיס (6.5%).

הילדים נחשבו לבריאים באם הציון הקליני שקיבלו צנח ב- 50%. ילדים אשר טופלו באנטיביוטיקה הציגו סבירות גבוהה בהרבה להפוך לבריאים (50% למול 14%) וסבירות נמוכה בהרבה להציג כשלון טיפולי (14% למול 68%). תופעות לוואי כגון שלשולים היו נפוצים בהרבה בקרב הקבוצה שטופלה באנטיביוטיקה (44% למול 14%).

 

 

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007