הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חולי אסטמה עשויים לחלות באופן חמור באם ידבקו בשפעת החזירים
31.7.09

 

הארגון Asthma UK הדגיש לאחרונה כי מבוגרים וילדים חולי אסטמה אינם מצויים בסיכון גבוה יותר ללקות בשפעת החזירים וזאת ביחס לשאר האוכלוסייה.

מצד שני, על חולי האסטמה להבטיח כי ישנה בידם כמות מספקת של תרופות בהן הם משתמשים באופן סדיר וזאת משום שאותם חולים עשויים לחלות באופן חמור באם יתקלו בנגיף. בכירים בארגון אף הדגישו כי חשוב שחולי האסטמה יוסיפו ליטול את התרופות הרגילות שלהם באופן סדיר.

חולים מסוימים הפסיקו ליטול את התרופות המיועדות למניעה וזאת משום שהם אינם מרגישים כל תועלת מיידית, אך למעשה אלו הן התרופות החשובות ביותר שעל החולים ליטול על מנת למנוע התקפי אסטמה.

תרופות המיועדות למניעה שולטות בנפיחות ובדלקת המתרחשת בנתיבי האוויר אך האפקט המגן הוא אפקט הנבנה לאורך זמן ועל מנת לקבלו יש ליטול את התרופות מדי יום, אפילו אם החולה מרגיש בטוב.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007