הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: "רופא אסתטיקה? אין דבר כזה"
31.7.09

מודעה שקוראת לרופאים לקבל "דיפלומה ברפואה אסתטית" מעוררת ביקורת מצד משרד הבריאות ואיגוד הפלסטיקאים, שטוענים כי לא קיימת התמחות כזו.

באחרונה נחתה בתיבות המייל של אלפי רופאים בישראל מודעה פרסומית ובה ההכרזה הבאה: "תחום חדש לרופאים בישראל - לימודי רפואה אסתטית לרופאים". המודעה מבשרת על פתיחתו של "קורס הזרקות מורחב" הכולל שמונה פגישות, ונכתב בה כי "הצוות המדעי הכשיר עשרות רופאי אסתטיקה מכל הארץ בשנים האחרונות", כי הוא מוכר על ידי "האגודה הישראלית לרפואה אסתטית" וכן כי "בוגרי הקורס יוכלו להשלים את לימודיהם לדיפלומה ברפואה אסתטית". המנהל האקדמי של הקורס, ד"ר רוברט כהן, מוגדר במודעה כ"נשיא האגודה הישראלית לרפואה אסתטית".

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007