הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם יש להשתמש באנטיהיסטמינים לטיפול בשוק אנפילקטי?
24.7.09

 

מאמר שפורסם ב- BMJ דן בראיות התומכות בשימוש באנטיהיסטמינים לטיפול ב- anaphylaxis. מחברי המאמר ציינו כי לא קיימים כיום כל מחקרים מסוג מקרה ביקורת אקראיים או עוקבה מהם עולה האם השימוש באנטיהיסטמינים הינו יעיל לצורכי מניעה (anaphylaxis).
החוקרים סיכמו כי לאור חוסר הבהירות הקיימת בנוגע ליעילותם של האנטיהיסטמינים במסגרת זו יש להמליץ את ההמלצות הבאות:


• יש להזריק קודם כל אדרנלין. הקונצנזוס הקיים כיום טוען כי במקרי אנפילקסיס יש לתת אדרנלין לתוך השריר. קווים מנחים בינלאומיים ממליצים על מתן של 0.01 מ"ג/ק"ג ו/או מקסימום של 0.3-0.5 מ"ג למבוגר.
• אין לתת לעולם אנטיהיסטמינים לבד או במקום אדרנלין במצבי אנפילקסיס, יש לשקול מתן אנטיהיסטמינים רק לאחר מתן של אדרנלין ותוך נקיטת אמצעי זהירות.
• האינדיקציות הקיימות למתן אנטיהיסטמינים כוללות הקלה על סימפטומים של גירוד, קדחת השחת, תופעות עוריות ו- rhinorrhoea.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007