הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיגרנה בילדים צעירים חולפת בדרך כלל עם התבגרותם
24.7.09


מחקר שערך 8 שנים בקרב ילדי בית ספר בחטיבת ביניים, ופורסם בגיליון יולי של NEUROLOGY מצא שכאבי הראש יחלפו אצל רוב הילדים עם הזמן.
כ- 1.5%  מילדי בית הספר סובלים מכאבי ראש יומיים כרוניים הכוללים מיגרנות.

במחקר שבחן 122 ילדים בגיל 12-14 שסבלו מכאבי ראש מידי יום, או לפחות 15 פעמים בחודש במשך כשעתיים או יותר בכל פעם, נמצא שאחוז הילדים שסבלו מכאבי ראש לאחר שנה ירד ב-60% וכעבור שנתיים כ- 75%. נראה שעם השנים אחוז הילדים שנרפאו עולה על אף שישנם כאלה שהמיגרנה לא חלפה גם כשהתבגרו.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י  מגר' יעקב רוזנפלד, רוקח ראשי קופת חולים לאומית

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007