הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: הסטארט אפ ביופרוטקט גייס כמיליון דולר
24.7.09


 הסטארט אפ ביופרוטקט - המפתח פתרונות לתופעות הלוואי של טיפולי הקרנה בחולי סרטן - גייס כמיליון דולר
אייב קוריאט, מנכ"ל ביופרוטקט: פוטנציאל השוק - יותר ממיליארד דולר; עד היום גייסה החברה כ-2.65 מ' ד'
חברת הסטארט אפ ביופרוטקט (BioProtect), בוגרת חממת קסניה, גייסה כמיליון דולר לפי שווי של 10 מיליון דולר אחרי הכסף. בסבב הגיוס השתתפו המשקיעים הקיימים, קסניה וקרן ההשקעות האמריקאית AJSS - המשקיעים הפרטיים בחברה - ונכנסה גם קרן ההשקעות במדעי החיים של מדינת וירג'יניה בארה"ב כמשקיעה Virginia Life Science Investment. מטרת הגיוס היא המשך הניסויים הקליניים והכנה לקראת שלב של מכירות.
ביופרוטקט פיתחה טכנולוגיה המבוססת על בלון מתכלה, הניתן להחדרה לתוך הגוף, לצורך הפרדה בין רקמות. המוצר הראשון של החברה מיועד לשימוש בחולי סרטן הערמונית, במטרה לשפר את הבטיחות והורדת תופעות הלוואי בעת טיפול בהקרנות. בעזרת הבלון של ביופרוטקט ניתן לעשות הפרדה בין הרקמה אותה עליה יש צורך לעשות הקרנה, ובין רקמות בריאות, הנמצאות סביבה.
ענת סגל, מנכ"לית חממת קסניה אמרה ל-TheMarker: "הקרן של מדינת וירג'יניה הינה קרן שמטרתה להביא טכנולוגיות ישראליות, ולהחדירן לשוק האמריקאי. הקרן תומכת בכל הקשור לניסויים קליניים יעוץ והחדרת המוצר לשוק". עוד מוסיפה סגל כי אישור מכירה של המכשיר, אישורי CE ו-FDA צפויים להתקבל לקראת סוף השנה.
אייב קוריאט, מנכ"ל ביופרוטקט, הוסיף כי "מטרתנו היא לממש את פוטנציאל טכנולוגיית החברה, תחילה בשווקים אונקולוגיים גדולים וצומחים בהיקף של יותר ממיליארד דולר. שוק זה מחפש פתרונות שיוכלו לספק תשובה לתופעות הלוואי של טיפולי הקרנה בחולי סרטן, ליעילות ולעלות הגבוהה של הטיפול".
לפי נתוני IVC-ONLINE, ביופרוטקט הוקמה בשנת 2004, בידי פרופ' אברהם דומב, ד"ר אדריאן פז ושאול שוחט, ומעסיקה כ-5 עובדים. כמו כן, גייסה החברה עד היום כ-2.65 מיליון דולר (כולל הגיוס הנוכחי) בעיקר ממשקיעים פרטיים ביניהם יגאל אהובי, רפי גידרון, קרן ההשקעות EarlyCap ומקרן AJSS, אשר הינה קרן השקעות היושבת בניו יורק, המאגד בתוכנה משקיעים פרטיים בתחום מדעי החיים.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007