הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: כן פייט זינקה ב-7.5% בעקבות אישור משרד הבריאות
24.7.09

 

 כן פייט זינקה ב-7.5% בעקבות אישור משרד הבריאות; תגייס חולים לניסוי נוסף בתרופה בצהבת מסוג C
חברת כן פייט קיבלה את אישור משרד הבריאות ווועדת האתיקה של מרכז רפואי רבין, יחל בימים אלו גיוס החולים לניסוי קליני שלב I/II בתרופת ה-CF102 לטיפול בחולי דלקת כבד נגיפית מסוג C. הניסוי הקרוב יבדוק את בטיחות ויעילות התרופה באוכלוסיה של נשאי נגיף דלקת הכבד מסוג C. במקביל מגייסת החברה גם חולים בסרטן הכבד לניסוי שלב I/II בתרופת ה-CF102. סרטן זה מופיע בשכיחות גבוהה בקרב נשאים של וירוס ההפטיטיס (צהבת).
האישור מגיע כשבוע לאחר הנפקת מניות ואופציות חדשות אשר בוצע בשבוע בו גייסה החברה כ-8.56 מיליון שקל לצרוך המשך פעילותה. בעקבות ההודעה הגיבה מניית כן פייט בעליית שער בגובה 7.34% ובמחזור מסחר של 6.5 מיליון שקל, כאשר המחזור הממוצע של החברה עומד על 1.78 מיליון שקלים.
נגיף הצהבת מסוג C מועבר דרך נוזלי הגוף או, בשכיחות נמוכה יותר, דרך יחסי מין, וכיום לא קיים חיסון מפני המחלה. כ-50%-85% מנשאי הנגיף עתידים לפתח מחלה כרונית וכ-25%-76% מתוכם עתידים לסבול ממחלה כרונית פעילה ושחמת הכבד, אשר הינן הסיבה המובילה באירופה ובארצות הברית להשתלת כבד ומעלות מאוד את הסיכון להתפתחות סרטן הכבד. שכיחותו של הנגיף גבוהה מאוד באזור מזרח אסיה, שם מהווה מחלת סרטן הכבד את הגורם מספר אחד לתמותה מסרטן.
כיום, מוצע לחולים טיפול תרופתי הכולל בעיקר נטילת כדורי Ribavirin בשילוב עם זריקות אינטרפרון, טיפול המאופיין בתופעות לוואי. הטיפול של כן פייט צפוי להיות יעיל יותר ולחסוך את תופעות הלוואי הקיימות. גודל השוק הנוכחי של תרופות אלו הינו מעל 3 מיליארד דולר וצפוי לעלות עד ל- 8.3 מיליארד דולר ב-2012.

 

 

לידיעה >>


 הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007