הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נשים צעירות מעדיפות את השימוש בגלולות נגד הריון על פני LARCs
17.7.09


 

למרות מאמציו של ה- DOH להגביר את השימוש ב- long-acting reversible contraceptives ,LARCs, נשים צעירות עדיין מעדיפות להשתמש בגלולות נגד הריון.

המחקר הבריטי שנערך, כלל ראיונות מעמיקים עם 20 נשים ממזרח סקוטלנד. באופן כללי טענו הנשים כי הן מודעות לקיומה של ה- LARCs אך נמנעות להשתמש בה בעקבות מידע שקיבלו מחברותיהן, התנסות שלילית וציפיות לשינויים במחזור או לעליה במשקל. הנשים אף טענו כי הן אוהבות את העובדה שהן יכולות לשלוט בנטילת הגלולה וכי הגלולה מעניקה להן זמני מחזור סדירים ונצפים.
ד"ר וויליאמסון ממחברי המחקר מסרה כי יש להכיר במאמצים לקידום ה- LARC וכי יש לפנות לנשים צעירות על מנת להתמודד עם רגשות אפשריים שליליים של חוסר אמון בשיטה.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007