הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יש להוסיף אזהרה לעלון המידע המצורף לתרופות להפסקת עישון
17.7.09


 

התרופות bupropion -Wellbutrin, Zyban ו- varenicline -Chantix המיועדות להפסקת עישון יכילו מעתה והלאה אזהרה שתצורף לעלון המידע של התרופה ותציין את הסיכון לגרימת תסמינים נוירופסיכיטריים, כך מסר ה- FDA.

על הרופאים להסביר לפציינטים את היתרונות שבהפסקת עישון למול הסיכונים שבנטילת התרופות הללו. ה- FDA ממליץ לחולים המציגים את התסמינים הבאים להפסיק וליטול את התרופות הללו באופן מיידי. התסמינים כוללים: שינויים בהתנהגות, עוינות, חוסר מנוחה, דיכאון ומחשבות או התנהגות אובדנית.
(לרוע המזל, עצבנות, חרדה, דיכאון והפרעות שינה הינן אף תסמינים נפוצים של גמילה מניקוטין).
ה- FDA אף הצהיר כי חולים המציגים תחלואה פסיכיאטרית קודמת, עשויים לסבול מהחמרה בתסמינים תחת טיפול ב- bupropion או ב- varenicline.

 

 

לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine


 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007