הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- MHRA מייעץ לגבי מתן והכנת תרופות לטיפול פליאטיבי
17.7.09


 

ה- MHRA פרסם לאחרונה את תוצאותיה של התייעצות ציבורית שדנה בהצעות לבצע רגולציה במעמדם של אנשי המקצוע המעורבים בהכנה של תרופות, כולל במסגרתו של טיפול פליאטיבי.
הועדה אימצה את ההצעות המתפרשות לתחומים קליניים שונים בהם הכנה של תרופות נחשבת לפרקטיקה מקובלת. המלצות הועדה אף התקבלו על ידי שר הבריאות באנגליה שאף הצהיר על כוונתו לתקן את התקנות הבאות עד לסוף השנה הקרובה:
• יש לאפשר לרופאים ולרופאי שיניים אשר מכינים תרופות בעצמם להנחות אחרים (וזאת חוץ מרוקחים המצויים תחת תקנות קודמות או אנשים המחזיקים ברישיון מיצרן התרופה).
• יש לאפשר למכיני תרופות שאינם רופאים לערבב תרופות ולהנחות בכך אחרים (וזאת חוץ מרוקחים המצויים תחת תקנות קודמות או אנשים המחזיקים ברישיון מיצרן התרופה).
• יש לאפשר לאחיות ולרוקחים לרשום תרופות ללא רישיון לחולים על בסיס דומה לזה של רופאים.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007