הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: היקף זיופי התרופות בישראל ב-2008 הגיע ל-100-80 מיליון שקל
17.7.09

 


ברחבי העולם הולך ועולה היקף זיופי התרופות בעולם עם השנים. לפי ההערכות, הוא יגיע ב-2010 לכ-75 מיליארד דולר בשנה - כפול מ-2005.
אנחנו על המפה, הלא נכונה: בשנת 2008 דורגה ישראל במקום השמיני בעולם בתחום המפוקפק של זיופי תרופות עם 78 מקרי זיוף מדווחים שהיקפם הכספי מגיע לכ-100-80 מיליון שקל - כך נחשף בכנס זיופי תרופות שקיים איגוד לשכות המסחר בשיתוף עם פארמה ישראל שהתקיים בשבוע שעבר. הנתונים מבוססים על נתוני ארגון הבריאות העולמי, המכון לביטחון פרמצבטי ומשרד הבריאות הישראלי. מדובר בתמונה חלקית בלבד של היקף זיופי התרופות כיוון שהמספרים מבוססים רק על מקרים שהתגלו. בצד שרשרת האספקה הבטוחה, העוברת כיום דרך בתי המרקחת קופות חולים ועסקים הרשאים למכור תרופות ללא מרשם רופא, מתנהל מערך פשיעה וזיוף הכולל מגוון רחב של עבירות פליליות", אמר מיקי אריאלי, מנהל היחידה למאבק בפשע הפרמצבטי במשרד הבריאות. "מפריצות לבתי מרקחת, דרך ייצור תרופות מזויפות ועד הברחה לישראל לצורך הפצה בארץ ומחוצה לה.

 


לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 

 

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007