הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: חברת יישום של האוני' העברית, חתמה על הסכם רישיון במיליוני דולרים
17.7.09

 


חברת יישום, החברה למסחור פטנטים של האוניברסיטה העברית, חתמה על הסכם רישיון עם חברת TheraCell האמריקנית למסחור טכנולוגיות תאי גזע המיועדות לשיקום עמוד השדרה. במסגרת ההסכם תקבל יישום דמי רישיון, מענק מחקר ותמלוגים ממכירות עתידיות של מוצרי החברה, אשר יכולות להגיע לכדי מיליוני דולרים בשנה.
חברת TheraCell, אשר הוקמה בשנה שעברה ע"י קבוצה של רופאים אמריקאים, לצורך מסחור הטכנולוגיה, תפעל ליישם את הטכנולוגיות בתחום ברפואה הקרוי רפואה משחזרת (Regenerative Medicine). אחת המטרות העיקריות של החברה הנה איחוי חוליות בעמוד השדרה באמצעות תאי גזע. הטכנולוגיות הנן פרי מחקרם של צוות מדענים בראשותו של פרופסור דן גזית מהפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית.
איחוי חוליות בעמוד השדרה הוא הליך ניתוחי המשמש לקיבוע שתי חוליות או יותר, לרוב כדי למנוע את הכאב הנגרם על ידי תנועה בלתי תקינה של החוליות. ההליך מסתמך על השתלת רקמת עצם וכן על יכולתו הטבעית של הגוף לגדל רקמת עצם חדשה. הטיפול הקיים כיום דורש שימוש בכמויות ניכרות של עצם מן המטופל עצמו, בעוד שהג'ל המועשר בחמצן יקטין בצורה משמעותית את כמות שתל העצם הנדרשת, וכן יאיץ וישפר את אחוזי הצלחת האיחוי.
הטכנולוגיות כוללות ג'ל המועשר בחמצן, שמטרתו לשמר את חיות תאי הגזע המושתלים ולהגביר את ייצור רקמת העצם. שיטה חדשה זו תשמש, בד בבד עם טכנולוגיה קיימת של TheraCell, לבניית "פיגומים" ביולוגיים המיועדים להגביר את יעילות ניתוחי איחוי חוליות בעמוד השדרה. המוצר המשולב מוכר כמכשיר רפואי, ולכן יכול לעבור תהליכי אישור.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007