הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: המעבר לתרופות גנריות חסך למשק האמריקאי 121 מיליארד דולר ב-2008
17.7.09

 


החיסכון למשק האמריקאי ב-2008 כתוצאה ממעבר לתרופות גנריות הגיע לסכום אדיר של 121 מיליארד דולר, 20% יותר מהשנה שקדמה לה - כך עולה מדו"ח חדש של חברת המחקר IMS שהתפרסם באחרונה.
המימשל האמריקאי מנסה לעודד את מגמת השימוש בתרופות גנריות. בשבוע האחרון יצא מינהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA) בקמפיין חדש לעידוד הציבור האמריקאי לצרוך תרופות גנריות על ידי שכנוע הצרכנים כי מחירן של התרופות הגנריות נמוך משמעותית על אף שאיכותן לא נופלת מזו של התרופות המקוריות. בין היתר מסביר ה-FDA כי מחקר גדול שנערך באחרונה גילה כי אין כל הבדל ביעילות בין תרופות מקור המיועדות לטיפול במחלות לב וכלי דם לתרופות גנריות. לעומת זאת, הקמפיין קובע כי "כשזה נוגע למחיר - יש הבדל גדול בין תרופות גנריות למקוריות. בממוצע המחיר של תרופות גנריות נמוך ב-80% עד 85% ממחיר תרופה ממותגת".
ה-FDA גם מפריך מיתוסים מקובלים אודות תרופות גנריות, כמו המיתוס לפיו החלפת תרופה מקורית לגנרית באמצע טיפול עלולה לסכן את החולה, המיתוס לפיו יש בעיות איכות בתרופות גנריות מיובאות או המיתוס לפיו תרופות מקוריות בטוחות יותר מגנריות.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007