הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מלנומה- קיום נוגדנים עצמיים אחרי טיפול באינטרפרון, לא דוחה את חזרת המחלה
7.7.09


במחקר זה בדקו החוקרים את הקשר בין הופעת נוגדנים עצמיים בחולי מלנומה אחרי התחלת טיפול עם אינטרפרון אלפא-2-b ,Interferon-α-2b לבין משך זמן השרידות ללא מחלה (recurrence-free survival). לצורך כך השתמשו החוקרים בנתונים משני מחקרים עם הקצאה אקראית שבדקו שימוש במינונים בינוניים של אינטרפרון בהשוואה להמתנה בטיפול בחולי מלנומה. שני המחקרים כללו יחד 543 חולים עבורם נבדק פרופיל נוגדנים עצמיים מיד לפני ההקצאה האקראית ועד 3 שנים אחריה.
מסקנת החוקרים הייתה כי לא נמצא קשר מובהק בין הופעת נוגדנים עצמיים בעקבות טיפול עם אינטרפרון לבין שיפור בדחיית חזרה של המחלה.

 


למחקר >>


הידיעה הועברה באדיבות רשת רפואה

 

 

  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007