הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות סקר עשויות להציל 9 מתוך כל 10 חולים בסרטן המעי
07.07.09


איתור מוקדם של סרטן המעי (bowel cancer) עשוי להציל תשעה מתוך כל עשרה חולים, כך טוען מחקר חדש. הממצאים החדשים מציעים כי על הרופאים להדגיש את חשיבות בדיקות הסקר בפני חוליהם.
המחקר, שהינו הראשון שמתבסס על נתונים סטאטיסטיים לאומיים פורסם על ידי ה-National Cancer Intelligence Network (NCIN) ועל ידי ה- Northern and Yorkshire Cancer Registry and Information Service (NYCRIS).
ה- NCIN בחנה את כל מקרי סרטן המעי שאובחנו באנגליה בין השנים 1996-2006 ואת אחוזי השרידות לחמש שנים לפחות.
פרופ' פורמן מסר כי "מעודד לדעת שכעת, יותר חולים בסרטן המעי יקבלו טיפול מוצלח וזאת באם המחלה תאותר בשלבים המוקדמים שלה. כיום רק כמחצית מחולי סרטן המעי שורדים, ממצא המדגיש את חשיבות האיתור המוקדם של המחלה".
יותר מ- 80% ממקרי סרטן המעי מתרחשים באנשים מעל גיל 60. בדיקות סקר לאיתור המחלה יהיו זמינות באנגליה עבור קבוצת גיל זו החל מדצמבר 2009, הבדיקה מסוגלת לאתר שינויים המהווים את הסימן הראשון למחלה.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine  

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007