הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפחתת לחץ דם מהירה מדי עשויה להגביר את הסיכון למחלות לב
07.07.09


הורדת לחץ דם אגרסיבית עשויה להגביר את הסיכון לאירועים קרדיווסקולריים בקרב חולים עם סוכרת מסוג 2, כך מצא מחקר בינלאומי חדש.
ניתוח שנערך לתת קבוצה שהשתתפה במחקר ONTARGET וכללה 9,603 חולי סוכרת אחריהם נערך מעקב של עד 4.5 שנים, העלה כי הורדת לחץ הדם הסיסטולי מתחת ל- 130 מ"מ כספית והדיאסטולי מתחת ל- 80 מ"מ כספית הגבירה את הסיכון ללקות בהתקפי לב.
פרופסור רדון מאוניברסיטת ולנסיה מסר כי הפחתת לחץ הדם בקרב חולי סוכרת המצויים בסיכון גבוה מאפשרת הגנה מפני שבץ אך אינה מגינה מפני אירועים לבביים. "אם החולה שלך מציג סיכון גבוה יותר ללקות בשבץ, הורדת לחץ הדם תספק עבורו יתרונות, אך אם החולה שלך מציג סיכון גבוה ללקות במחלות לב כליליות עליך להיות זהיר ביותר".
כמו כן הודגש כי בקרב חולים אשר אינם מציגים סיכון מסויים, יש לטפל בלחץ הדם באם הוא חוצה את גבול ה- 140/90 מ"מ כספית.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine  

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007