הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החלטה מפתיעה של חברת רוש על ניתוק החברות ב-ABPI
03.07.09


חברת רוש החליטה שלא לחדש את חברותה ב איגוד תעשיות הפרמצבטיקה הבריטי -ABPI- Association of the British Pharmaceutical Industry. הסמכות לתבוע חברות תרופות על התנהלות לא אתית נתון בידי משרד הבריאות, בפועל מטפל בנושא ה- ABPI.
רוש שחברותה ב- ABPI הושעתה לשישה חודשים עד פברואר השנה לאחר שנמצא כי הם מכרו כמויות גדולות של התכשיר קסניקל לקליניקות פרטיות להרזיה, החליטה לא לחדש את חברותה בשלב זה ב- ABPI.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine   

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007