הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הודעת סאנופי אוונטיס לרוקחים
30/6/09

ב – 26 ליוני פרסם ירחון DIABETOLOGIA  ארבעה מחקרים רטרוספקטיביים המתבססים על רשמי חולים (מאגרי מידע ממוחשבים). בפרסומים אילו  נבחן הקשר בין השימוש באינסולין לעליה בהיארעות מקרי סרטן.
בעקבות פרסומים אלו ה- ADA- American Diabetes Association  יצא בהודעה הבאה כי המחקר מעלה ממצאים מנוגדים, סותרים ושאינם מאפשרים הסקת מסקנות: החולים נדרשים לא להפסיק טיפול באינסולין ועליהם להיוועץ עם רופאם.

"דיאבטולוגיה", מגזין ארגון ה-EASD  , פרסם סדרה של רשמים הבוחנים קשר אפשרי בין אינסולין גלרגי'ן( לנטוס) וסרטן. ממצאים מרשמים אלה מנוגדים, סותרים ואינם מאפשרים הסקת מסקנות.
ארגון ה- ADA מזהיר מפני תגובת מוגזמת וממליץ להמתין עד לפרסום מידע נוסף.

 

תגובת סאנופי-אבנטיס ישראל:
חברת סאנופי אוונטיס עומדת מאחורי פרופיל הבטיחות של אינסולין לנטוס וזאת בהסתמך על מחקרים מבוקרים שנערכו על למעלה מ-70 אלף חולים ומעקב שלאחר שיווק הכולל שימוש ע"י מיליוני חולים ברחבי העולם.
בטיחות המטופלים נמצאת בראש מעייניה של חברת סאנופי אוונטיס והחברה סומכת ידה על הנחיות רשויות הבריאות והאיגודים המקצועיים בארץ ובעולם להמשיך את הטיפול בתרופה כסדרו.

קו תמיכה למטופלים המעוניינים בקבלת מידע נוסף 1-700-50-95-95

 

 

להמלצת ועדת התגובות של המועצות הלאומיות של משרד הבריאות >>

 

להודעת החברה >>


להודעת ADA >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007