הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צמח המורינגה
15.6.09


צמח המורינגה שהוא הודי במקורו גדל היום גם בישראל.  צמח זה, בעל תכונות יחודיות משווק היום בישראל בצורת קפסולות המכילות אבקה צמחית בלבד ללא כל חומרים נוספים או תהליכי ביניים.
חברת "מורינגה ערבה" מגדלת בערבה את ה- moringa oleifera, צמח בעל תכונות תזונתיות ובריאותיות רבות המכיל גם חומרים אנטיביוטיים.
במזרח מטפלים באמצעות הצמח בחיזוק המערכת החיסונית. באפריקה מטפלים בצמח בנשאי HIV.
ההוכחות לטיפול באמצעות אבקת המורינגה בארץ עד היום הן של:
 
- טיפול יעיל בכאבים ובדלקות פרקים.
- מניעת התקפי גאוט.
- הורדת רמת הסוכר בדם.
- טיפול יעיל בדלקות בכלל (דלקת גרון כרונית, גידים, מרפק וכו').
- טיפול באלרגיה נגד חתולים.
- לאחרונה, טופל בהצלחה גם מקרה ראשון של מיגרנה ארוכת שנים.
 
את הצמח אנו מגדלים בערבה (הכל כחול-לבן), קוצרים אותו, מייבשים את העלים, טוחנים אותם ואורזים את האבקה בקפסולות. האבקה משווקת גם בתפזורת.
המוצר הוא טבעי לחלוטין וצמחי לחלוטין ללא כל תהליך אחר כגון מיצוי וכן ללא ערוב כל חומר אחר.

ניתן למצוא עוד  אלפי דפי אינטרנט בנושא זה.
מילות מפתח ל- google :
 
moringa powder
moringa powder hiv
moringa  cancer
diabetes moringa (לנושא סכרת)
 
בנוסף, ניתן לקרוא חומר רב באתר  Moringanews  שכתובתו:  http://www.moringanews.org/moringa_en.html
 
הקישור לרשימת הצמחים המורשים של משרד הבריאות הוא:
 
http://www.health.gov.il/Download/pages/FoodSimple080522.xls
 
את הצמח ניתן למצוא ברשימה זו  במקום ה- 786.

 

אתר הבית שלנו:  www.moringa-arava.com

 לרשימת הערכים התזונתיים של אבקת המורינגה >>

 

למאמר >>

 

מקורו של צמח המורינגה (Moringa Oleifera) בהודו, שם הוא גדל ומשמש באופן מסורתי אלפי שנים לטיפול במגוון מחלות, דלקות חיצוניות ופנימיות ולתגבור תזונתי. לפי תורת הרפואה ההודית המסורתית, תורת האיור-ודה (Ayur-veda), משמש המורינגה לריפוי כ- 300 מחלות. במדינות מרכז אפריקה משמש הצמח לתגבור תזונתי באזורים נחשלים ולטיפול בנשאי HIV. צמח המורינגה עשיר בחלבון, סידן, ויטמינים שונים, מינרלים וחומצות אמינו.
אנו, מורינגה ערבה בע"מ, מגדלים את צמח המורינגה באזור הערבה, שם הוא גדל באדמה עשירה במינרלים, מה שמקנה לו תכונות משופרות ומיוחדות. בולטים במיוחד ערכים גבוהים של ויטמין E וסידן.  בהשוואת גרם לגרם של מרכיבי המורינגה לצמחים אחרים נמצא כי צמח המורינגה מכיל: ×3 ברזל מתרד, ×4 סידן מחלב, ×4 ויטמין A מגזר, ×2 חלבון מחלב, ×3 אשלגן מבננה, ×3 ויטמין E משקדים.
על פי ד"ר גבריאל בן סימון, מומחה לנטורופתיה, פעולתו הרפואית של הצמח הינה אנטי ויראלית, אנטי בקטריאלית, נוגדת דלקות וזיהומים, אנטי אלרגנית, משככת כאבים ונוגדת חמצון (אנטיאוקסידנט).
שימושים עיקריים: טיפול בכאבי מפרקים, טיפול בדלקות מפרקים (ובמיוחד גאוט), טיפול בריאומטיזם, טיפול בדלקות בכלל, טיפול בבריחת סידן, חיזוק מערכת החיסון, הורדת רמת הסוכר בדם, טיפול באלרגיה לחתולים, ניקוי הגוף מרעלים וממתכות כבדות, קטילת פרזיטים ותולעים במעיים, תמיכה בזמן הקרנות וכימותרפיה, טיפול בחוסר תאבון אצל ילדים ומבוגרים, תחליף תזונתי לעלים ירוקים אצל ילדים. שימושים נוספים: טיפול בדלקות מעיים, דלקות חניכיים, הגדלה ודלקת של בלוטת הערמונית, מחלות עור, מחלות דרכי הנשימה, כאבי ראש, מיגרנות ועוד.  הצמח מאושר על ידי משרד הבריאות.


מינונים מומלצים:
כמוסות אבקת עלים:                                אבקה בתפזורת:
מניעה: 1 כמוסה, 3 פעמים ביום.              מניעה: חצי כפית ביום (כ- 1.5 גרם).
טיפול: 2 כמוסות, 3 פעמים ביום.             טיפול: כפית ביום (כ- 3 גרם).


לבירורים ניתן לפנות אלינו: info@moringa-arava.com,

טל' צפון: 052-2535547

טל' דרום: 052-8824806

 

(האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ רפואי ואינו מהווה תחליף לכל ייעוץ וטיפול רפואי. במקרה של מחלה אין להפסיק קבלת טיפול רפואי או להימנע מקבלת הייעוץ הרפואי הנדרש.)


מכתבה של נורית

שלום,
שמי נורית, בת 58 סובלת מזה כ 25 שנה ממחלת פרקים שגרונית.
טופלתי (עד לפני חודשיים) בתרופות כימיות שונות כגון Methotrexat, פלאק ווניל סולפאט (Hydroxychlorquine Sulfate) וקורטיזון (פרמיקסון) וכמובן בכדורי הרגעה – משככי כאבים בכמות אינטנסיבית, נכון שזה מה שהחזיק אותי כל התקופה אך אלו הם חומרים שפוגעים באיברים שונים, אינם עוזרים ב 100 אחוז ובעיקר אינם מטפלים אלא רק משככים את הכאב ואף מזיקים לדברים אחרים. כמו שציינתי, הפסקתי ליטול את כל התרופות והחלטתי לנסות את הקפסולות של צמח המורינגה. אני יכולה להגיד שלא הוטעתי כלל וכיום אני לא נוטלת את התרופות! כמו כן, לא סובלת עוד מכאבים ובעיקר, ביצעתי בדיקת דם שנתנו תוצאות המראות על שיפור משמעותי בדלקת.


מכתבה של ד. (רופאה)

שלום רב, רק התייחסות לגבי צמח המורינגה- יש בהחלט מידע לא מועט לגבי צמח זה ומרכיביו השונים נבדקו לאורך השנים, כאשר לגבי חלק מהאמירות ניתן ליחס יותר מיתולוגיה ולגבי אחרות יותר אמת. מה שברור, ראשית- בריאותית הצמח מכיל מרכיבי מזון טובים תזונתית, הוא בעל רמות גבוהות של ויטמין C ,A ,רמות אשלגן וסידן וכן מכיל יסודות קורט שונים כולל סלניום, ארגינין וכו'.
לגבי היעילות להקלת כאב, גם כאן הנושא נבדק באופן מדעי, ובעצם המנגנון הוא "תרופתי" למדי. כלומר, הצמח מכיל חומרים הפעולים על עיכוב של האנזים הקרוי Cox2 שהוא אחראי על תהליכי דלקת בעיקר, וזהו האנזים המעוכב בעיקר ע"י כל התרופות מסוג -NSAID's -להקלת כאב והפחתת דלקת, דהיינו, וולטרן, נקסין, אדויל, ארקוקסיה, קספו וכו'. כך שזה לא מפתיע שהצמח מועיל ביחוד בכאבים של "דלקת פרקים". עם זאת, הוא בהחלט יותר בטוח ולא נראה שגורם לתופעות הלוואי הרבות שמתוארות ע"י תכשירים אלו, החל מבעיות בקיבה, בעיות בכליות ובכלי הדם. כך שסך הכל בנוכחות כאבים גרמיים ו/או בנוכחות כאב המשולב עם בעיה דלקתית, שווה לנסות אולי את המורינגה במקום וולטרן ודומיו ויתכן שהיעילות תהיה דומה עם רעילות פחותה.

 

מכתבה של שרית

שמי שרית בת 43 מרעננה.
לצערי מערכת החיסון בגופי לוקה בחסר.
בעשור האחרון אני סובלת מדלקות גרון באופן קבוע ומהתנפחות בבלוטות הלימפה.
בממוצע כל חודש וחצי פוקדת אותי דלקת גרון ומתוכם אני צורכת 10 ימים אנטיביוטיקה.
לאחר עשור שכזה  ולאחר שגופי כבר פיתח עמידות כמעט לכל סוגי האנטיביוטיקה הוצעו לי פיתרונות שכללו ניתוח להסרת שקדים ,זריקות מניעה חודשיות באופן קבוע ועוד.
לפני מספר חודשים הוצע לי ע"י חבר לנסות את כמוסות צמח המורינגה, הבעתי נכונות אם כי לא תליתי תקוות רבות.
היה ברור לי  שלאחר חודש אחלה בשנית ,אך התחלתי לקחת בקביעות בוקר וערב את הכמוסות.
כשחלפו חודשיים עדיין הייתי משוכנעת שיד המקרה והנה אוטוטו זה מגיע.
נכון להיום עברו כארבעה חודשים מיום שהתחלתי להשתמש בכמוסות ולא חליתי בחודשים אלו אפילו לא פעם אחת!!!!
זכיתי באיכות חיים שלא הייתה מוכרת לי מזה 10 שנים, מערכת החיסונית שלי התחזקה וביתי הבכורה החלה אף היא להשתמש בכמוסות.
בהחלט מומלץ. חובה לנסות, אני הופתעתי ולטובה.
שרית רעננה

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007