הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כולסטג'ל - Cholestagel טיפול חדש להיפרכולסטרולמיה משפחתית
7.6.09


כולסטג'ל- Cholestagel  טיפול חדש להיפרכולסטרולמיה משפחתית (Familial Hypercholesterolemia)

 

היפרכולסטרולמיה משפחתית הינה מחלה תורשתית המאופיינת ברמות LDL (ה"כולסטרול הרע") גבוהות פי 2 לפחות מהאוכלוסייה הכללית, רמות אלו נעות בין 190 ל- 400 מ"ג לדציליטר.  בעולם ישנם כ- 10 מליון אנשים הסובלים מהיפרכולסטרולמיה משפחתית, כאשר כ- 85% מהגברים. כ- 50% מהנשים הסובלים ממחלה זו יעברו אירוע קורונארי (לבבי) כדוגמת התקף לב לפני גיל 65 אם לא ינקטו באמצעים טיפוליים מתאימים.

גילוי מוקדם של חולים בהיפרכולסטרולמיה משפחתית ושל קרובי משפחתם, וכן תחילת טיפול בשלב מוקדם הינם הכרחיים למניעת מחלות קרדיווסקולאריות כמו גם למניעת מוות בקרב חולים אלו.

כולסטג'ל הינו תכשיר הסופח מלחי מרה השייך למשפחת הרזינים, המיועד להורדת כולסטרול (LDL) בחולים הסובלים מהיפרכולסטרולמיה (רמות גבוהות של כולסטרול בדם) ראשונית. ניתן לקחת את כולסטג'ל כטיפול יחידני או בשילוב עם תרופות אחרות להורדת כולסטרול (סטטינים).

 

 

לידיעה >>

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007