הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חובת החזקת מסמכים בבית המרקחת
03.06.09

משרד הבריאות בחוזר מתאריך 2.6.09 מאפשר לבתי המרקחת בעלי מחשב יעודי לשימוש מקצועי (בנוסף למחשב הקופה) המחובר לאינטרנט, להשתמש בו בין היתר כתחליף לאוגדן הפקודה, פקודת הסמים המסוכנים וכל תקנה או הוראה עדכנית אחרת של משרד הבריאות הנוגעות לתקנה 21 (תנאי פתיחה וניהול של בתי מרקחת וחדרי תרופות), התשמ"ב 1982 (ראה הודעתנו כאן).  כמו כן ניתן למלא חובת תקנה 21 גם עבור הדרישה לספרות מקצועית עדכנית אחרת לרבות Extra Pharmacopoea  (מרטינדל) וכן לרשימה העדכנית של התכשירים הרפואיים המשווקים בישראל. 

 


לחוזר >>

 

הידיעה הועברה ע"י מגר' אלי מרום ,סגן מנהלת אגף הרוקחות, אגף הרוקחות, משרד הבריאות

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007