הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: דוד וגוליית: חברות הסיגריות הוציאו על פרסום פי 25 ממשרד הבריאות
03.06.09דו"ח שפירסם השבוע משרד הבריאות חושף בראשונה נתון שחברות הסיגריות היו כנראה מעדיפות שיישאר חסוי: בעקבות חוק שאושר בכנסת לפני שנה, חויבו החברות לחשוף את הוצאות הפרסום והשיווק שלהן. מתברר כי חברות הטבק השקיעו ב-2007 37.5 מיליון שקל בפרסום וקידום מכירות.
למרות הסכום המרשים, חברות הטבק מוגבלות מבחינת היכולת שלהן לפרסם: על פי חוק אסור להן לפרסם בטלוויזיה וברדיו, אלא רק בעיתונות תחת מגבלות חמורות, כמו איסור לשבח את העישון, פרסום אזהרות ואיסור שימוש במציגים ידועים או מתחת לגיל 40. בנוסף, כמות הפרסום שלהם מוגבלת ללא יותר ממודעה אחת ביום לחברה.
אבל דווקא הנתון הבא ממחיש כמה הכוח הכלכלי של חברות הטבק מאיים על המלחמה בעישון: תקציב הפרסום של משרד הבריאות ושל האגודה למלחמה בסרטן יחד הוא 1.5 מיליון שקל בשנה. במלים אחרות, חברות הסיגריות מוציאות על פרסום פי 25 ממה שמוציא המשרד על פרסום הסכנות הטמונות בעישון.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007