הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עליה בסיכון לתמותה Non-Small-Cell-Cancer בנשים המשתמשות ב- HRT
03.06.09

 


שימוש מוגבר ב- HRT- hormone replacement therapy מעלה את הסיכון לתמותה. ממצאים אלה הם ניתוח משני של מחקר ה- Women's Health Initiative ,WHI . בנוסף במחקר זה נמצא כי בנשים מעשנות שמשתמשות ב- HRT המוות היה נמנע באחת מתוך 100 נשים.
המסר מתוך מחקר זה הוא חד משמעי, אין לעשן בזמן שימוש ב- HRT, ובנוסף נשים המאובחנות כחולות ב- Cancer-  Non-Small- cell- צריכות להפסיק מיד את השימוש בהורמונים.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מגר' יונה בס אל-חנני - ראש אגף הרוקחות (לשעבר) במשרד הבריאות, יועצת רוקחית ב"אלחנני שירותי יעוץ"

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007