הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרוטאין חדש הקשור לרגולציית הגלוקוז עשוי להשפיע על פיתוח תכשירים חדשים
03.06.09


במאמר שהופיע ב-“Science.” האחרון, חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו בשיתוף חוקרים מבית הספר לרפואה של הרווארד הצליחו לקשר בין פרוטאין בשריר האנושי ובין התהליך שמוציא את הגלוקוזה מזרם הדם ובכך הטילו אור חדש על התהליך שקורה בחולי סכרת מסוג 2 ברמת התא.
נראה שקביעת תפקודו של הפרוטאין עשוי להביא לפריצת דרך במחקר וגם ישפיע על פיתוח של טיפולים בעתיד לסוכרת.
מידע רב נלמד ממודלים בעכברים על המטבוליזם של הגלוקוז שהינו רלבנטי למחקר בבני האדם, אולם הממצאים האחרונים על פרוטאין שאינו נמצא בעכברים מצביע  על שוני בין המודלים וזה עשוי להיות בעל משמעות רבה במחקר העתידי.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י  מגר' יעקב רוזנפלד, רוקח ראשי קופת חולים לאומית

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007