הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"החיסון נגד שפעת מכפיל פי שלוש את שיעור האשפוזים בבתי החולים"
03.06.09


החיסון נגד שפעת מסוגל לשלש את הסיכון לאשפוז ילדים בבתי החולים עקב שפעת, כך טוענים חוקרים מארה"ב.
החוקרים בחנו 236 ילדים עם אינפלואנזה (influenza) שנבדקו במינסוטה במהלך שש שנים.
החוקרים מצאו כי ילדים להם ניתן חיסון לא פעיל תלת-ערכי כנגד שפעת (trivalent inactivated flu vaccine ) מציגים סיכון גבוה פי 2.97 להיות מאושפזים בבית החולים עקב שפעת וזאת ביחס לילדים אשר לא חוסנו.
מטרת המחקר היתה להעריך את יעילות החיסון הלא פעיל התלת-ערכי בקרב ילדים חולי אסטמה וזאת על בסיס הידיעה כי החרפות במצב האסטמה ידועות כקשורות עם אינפלואנזה.
באופן כללי, נצפתה מגמה המעידה על שיעורים גבוהים יותר של אשפוזים בבתי החולים עקב שפעת, הן עבור ילדים אסטמטיים והן עבור ילדים בריאים שחוסנו.
ד"ר ג'ושי שהציגה את הממצאים במפגש השנתי של ה- American Thoracic Society הדגישה כי הממצאים אינם רומזים כי החיסון נגד שפעת הוא הגורם לאשפוזים בבתי החולים.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
17/12/14, 15:48
22
המחקר מציג מדגם שהוא עדיין לא מייצג
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007