הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקפדה על רמות גלוקוז בסוכרתיים מפחיתה היארעות CV אך לא משפיעה על תמותה
03.06.09


 
שליטה קפדנית על רמות הגלוקוז בקרב חולי סוכרת מסוג 2 מסוגלת להפחית את הסיכון ל- MI ולמחלות לב כליליות אך אינה משפיעה על היארעות שבץ או על הסיכון לתמותה, כך טוענת מטא-אנליזה שפורסמה ב- Lancet.
החוקרים שילבו מידע העולה מ-5 מחקרים אקראיים שהשוו שליטה קפדנית על רמות הגלוקוז עם טיפול סטנדרטי בקרב 33,000 מבוגרים חולי סוכרת. לאחר 5 שנות מעקב, נמצאו רמות ממוצעות נמוכות יותר של ההמוגלובין A1c בקרב החולים שטופלו בטיפול אינטנסיבי וזאת לעומת חולים שטופלו בטיפול סטנדרטי (6.6% לעומת 7.5%).
למרות שמחקרים בודדים נכשלו באופן כללי מלהראות יתרון לשליטה אינטנסיבית על רמות הגלוקוז, המידע המשולב מראה הפחתה משמעותית בהיארעות MI לא קטלני (סיכון יחסי 0.83) ומחלות לב כליליות (סיכון יחסי 0.85).
החוקרים הדגישו כי ממצאים קודמים הראו כי שליטה אינטנסיבית על רמות הגלוקוז קשורה בסיכון מוגבר לתמותה בעוד שהמחקר החדש מראה יתרונות כליליים ללא כל הגברה בסיכון לתמותה.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007