הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר בארה"ב לא מצא קשר ישיר בין איכות הטיפול הרפואי לבין עלותו
03.06.09


חוקרים מאוניברסיטת דארתמאות והרווארד ניתחו חשבונות של טיפול במבוטחי מדיקייר בלמעלה מ- 2000 בתי חולים שונים, המטופלים היו חולים כרוניים במחלות קרדיאליות בשנתיים האחרונות לחייהם.
ניתוח הנתונים נעשה כנגד אינדיקאטורים מקובלים של איכות הטיפול הרפואי באותם בתי החולים.
המחקר מצביע על פער של פי שניים בין חמישית מבתי החולים בעלי ההוצאה הנמוכה ביותר (16,059 דולר) לבין חמישית מבתי החולים בעלי ההוצאה הגבוהה ביותר (34,742 דולר). עם זאת, לא נמצאה כל התאמה בין איכות הטיפול הרפואי לבין עלותו. החוקרים עצמם מציינים את הבעיות המתודולוגיות של המחקר, אך ברור כי לתוצאותיו יש משמעות ברורה.

 


לידיעה >>

 

לידיעה >>

 

 הידיעה הועברה ע"י דר' שגב שני – סמנכ"ל רגולציה ורפואה – ניאופרם, המחלקה לניהול מערכות בריאות, אוניברסיטת בן-גוריון, ב"ש

 

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007