הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Naproxen הוא ה- NSAIDs הטוב ביותר לחולי לב
03.06.09


במחקר שהתפרסם ב- Circulation בחולים קרדיווסקולאריים מצא כי התכשיר בעל פרופיל הבטיחות הקרדיווסקולארי הטוב ביותר מבין קבוצת ה- NSAIDs הינו ה- Naproxen.
המחקר הקוהורט רטרוספקטיבי בחן את הבטיחות של ה- NSAIDsבקרב 48566 חולים שאושפזו בבתי חולים בגלל מחלה קרדיווסקולארית.
הנתונים נלקחו ממאגרי מידע של ביטוחי חולים Tennessee's expanded Medicaid program)  Saskatchewan Health databases in Canada, United Kingdom's General Practice Research) בין השנים 1999 ל- 2004.
המחקר מצביע כי השימוש ב- Naproxen מצביע על סיכון יחסי למחלה קרדיווסקולרית ב- Naproxen בשיעור של 0.88 בהשוואה ל- Ibuprofen שהיה 1.18, Diclofenac - 1.27, Celecoxib- 1.03, Rofecoxib- 1.19.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י דר' אורה פוניה-זלינגר, אחראית על שירותי רוקחות קלינית, מחוז חיפה וג"מ

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007