הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סירובם של הורים לחסן את ילדיהם כנגד שעלת מגביר משמעותית את הסיכון למחלה
03.06.09

ילדים אשר הוריהם מסרבים לחסנם כנגד שעלת (pertussis), מצויים בסיכון גבוה פי 23 ללקות במחלה וזאת ביחס לילדים מחוסנים, כך טוען דיווח שפורסם ב- Pediatrics.
החוקרים בחנו 156 מקרים של ילדים חולים בשעלת שאושרה על ידי בדיקות מעבדה וכ- 600 מקרי ביקורת.
מבין הילדים החולים,12% מהמקרים היו ילדים אשר הוריהם סירבו לפחות לחיסון אחד כנגד שעלת מסיבות שאינן רפואיות. רק 0.5% מהילדים שבקבוצת הביקורת היו ילדים להורים אשר סירבו לחיסון.
החוקרים הדגישו כי הממצאים האחרונים מפריכים את הטענה הרווחת בקרב הורים המסרבים לחסן את ילדיהם כי ההימנעות מחיסון אינה טומנת בחובה כל סכנה.

 


למאמר >>


הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007