הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA אישר לשימוש: Tolvaptan לטיפול ברמות נמוכות של נתרן
03.06.09ה- FDA אישר את השימוש בטבליות tolvaptan לטיפול ברמות נמוכות של נתרן (hyponatremia) הקשורות בכשל לבבי, שחמת הכבד (cirrhosis) וסינדרומים הקשורים בהפרשה לא תקינה של הורמונים נגד השתנה.
התרופה שהינה אנטגוניסטית לרצפטור לוזופרסין (vasopressin-receptor antagonist) תשווק עם אזהרה מצורפת כי יש להתחיל את הטיפול בתרופה במסגרת בית החולים בלבד, שם יש אפשרות לנטר בקפדנות את רמות הנתרן וזאת משום שעלייה מהירה מדי ברמות הנתרן עשויה לגרום ל- osmotic demyelination syndrome.
התרופה תשווק תחת השם Samsca בארה"ב.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007