הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מרשמים הניתנים ל- 28 ימים הינם יקרים ולא נוחים
03.06.09מחקר חדש מצא כי מדיניות המגבילה מרשמים לפרק זמן של 28 ימים הינה לא פופולארית בקרב חולים ואף יקרה יותר עבור שירותי הבריאות.
החוקרים מניוקאסל בחנו את גישתם של 2,551 חולים החברים ב- British Thyroid Foundation כלפי מרשמים המוגבלים לפרקי זמן שונים.
רק 13% מהמשיבים היו מרוצים ממרשמים המוגבלים לפרק זמן של 28 ימים ו- 59% מהמשיבים היו "לא מרוצים".
החולים אף הזהירו כי המדיניות שנועדה למנוע בזבוז, מונעת גישה קלה לטיפולים נחוצים, מגדילה עלויות ולא נוחה כלל לחולה.
כתב העת GP מצא בשנה שעברה כי יותר מ-40% מה- PCTs שהוגשו, הציגו הגבלה של 28 ימים על תקופת המרשם וזאת ללא כל הערכה לחוסר הנוחות שתגרם לחולים.
החוקרים שהשוו את העלויות הכרוכות במרשמים של 28 ימים ו- 3 חודשים לתרופה levothyroxine, מצאו כי עלות המרשמים ל- 28 ימים גבוהה ב- £7.90 בכל שנה עבור כל חולה.
החוקרים סיכמו ואמרו כי למרות שלמרשמים המוגבלים ל- 28 ימים יש יתרונות מסוימים, יש להם בהחלט גם חסרונות. יש לשקול עבור כל תרופה את הגבלת פרק הזמן של המרשם והדבר נכון בעיקר עבור תרופות זולות ותרופות הנלקחות במשך כל החיים לטיפול במצבים כרוניים או אנדוקריניים.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007