הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רמות גבוהות של ALT הינן ממצא נפוץ במהלך הטיפול ב- HCV
03.06.09מחקר חדש שפורסם בכתב העת Hepatology מצא כי עליה ברמות ה- ALT ,Alanine Aminotransferase הינה ממצא נפוץ המלווה את השלבים המאוחרים בטיפול אנטי-נגיפי ב-HCV ,Hepatitis C Virus ואף ייתכן כי עלייה זו מלווה בהישנות וירולוגית בחלק מהמקרים.
עם זאת הדגישו החוקרים, כי עליה ברמות ה- ALT בקרב החולים השליליים ל-RNA של  HCV (HCV RNA-negative) במהלך טיפול ב-Pegylated Interferon ו-Ribavirin אינה מהווה סיבה להפסקת הטיפול.
החוקרים עקבו אחר 173 חולים עם זיהום כרוני בנגיף ה- HCV שהציגו פינוי נגיפי כתוצאה מטיפול משולב. בסה"כ, 33% מהחולים עם רמות HCV RNA שאינן ניתנות לזיהוי הציגו רמות ALT מוגברות בביקור אחד לפחות במהלך 24 שבועות המעקב.
החוקרים לא מצאו הבדלים בין חולים עם תגובה ממושכת לטיפול ובין חולים עם תגובה והישנות בשלב מאוחר יותר. כמו כן לא נמצא קשר למאפיינים דמוגרפים כגון גיל ומין, או למדדים קליניים או נגיפיים.
למרות זאת, 12 שבועות לאחר סיום הטיפול, רמות ALT מוגברות היו נפוצות יותר בקרב חולים בהם תועדה תגובה לטיפול ולאחריה הישנות (90%) וזאת בהשוואה לחולים עם תגובה ממושכת לטיפול.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007