הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Themarker: יישום חתמה על הסכם בשווי 5 מיליון דולר עם זמבון
03.06.09חברת יישום, החברה למסחור טכנולוגיה של האוניברסיטה העברית, וחברת Z-Cube, חברת בת של חברת התרופות האיטלקית זמבון (Zambon), חתמו על הסכם רישוי טכנולוגיה לפיו Z-Cube תפתח מערכת ננו-טכנולוגית להחדרת תרופות לטיפול בכאב. הטכנולוגיה הומצאה על ידי פרופסור מבית הספר לרוקחות בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית. במידה שהטכנולוגיה אכן תגיע לכדי מוצר, ההסכם צפוי להניב ליישום הכנסה של 5 מיליון דולר, אשר מקורה מתשלום בעמידה מאבני דרך וקבלת תמלוגים ממכירות עתידיות. יעקב מיכלין, מנכ"ל יישום אמר כי "התכשיר החדש מורכב מחומרים שכולם עברו אישור של ה-FDA, ואנו מאמינים שיש לו הפוטנציאל להגיע לשוק תוך 5-3 שנים".

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007