הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Themarker: נרבומטריקס קיבלה אישור משרד הבריאות הישראלי לביצוע ניסויים קליניים
03.06.09


החברה מתמחה בפיתוח מכשיר לטיפול בכאב גב תחתון המבוסס על המרצה חשמלית אוטומטית.
חברת הסטארט אפ נרבומטריקס הפועלת במסגרת החממה הטכנולוגית טרגטק קיבלה אישור משרד הבריאות הישראלי לביצוע ניסויים קליניים בבני אדם. נרבומטריקס, אשר הוקמה ביולי 2007, מתמחה בפיתוח מכשיר לטיפול בכאב גב תחתון המבוסס על המרצה חשמלית אוטומטית. הטכנולוגיה אשר פותחה על ידי החברה מאפשרת זיהוי אוטומטי של נקודות טיפול בכאב גב בתחתון, זאת באמצעות איתור קצות העצבים הרלוונטיים והפניית הטיפול לנקודות אלה.
הטיפול המוצע באמצעות הטכנולוגיה של נרבומטריקס, כולל פעימות חשמליות בעלות אנרגיה גבוהה והוא ניתן באופן ממוקד לנקודות הטיפול הספציפיות המצויות על פני שטח הגב התחתון. מטרתו של הטיפול להמריץ את המערכת האנדרופינית - שהיא המערכת ההורמונלית הטבעית של הגוף לשיכוך כאבים. אורי קנר, מנכ"ל חברת נרבומטריקס, אמר כי נרבומטריקס מתכוננת לבצע את השלב הראשון של הניסויים כבר החודש בקרב 20 מטופלים.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007