הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

TheMarker: ביונדווקס מפתח חיסון נגד מגוון זני השפעת - בהם גם שפעת החזירים
03.06.09


חברת סטארט אפ המפתח חיסון נגד זנים שונים של שפעת ובהם גם שפעת החזירים, קיבלה לאחרונה אישור ממשרד הבריאות לניסויים קליניים בבני אדם. במסגרת הניסוי, תבחן החברה את יעילות החיסון על פני 60 משתתפים ברחבי הארץ. מאחורי ביונדווקס עומדת כלת פרס ישראל, רות ארנון, שקיבלה את התואר בשל מחקר שהוביל לפיתוח תרופת הקופקסון, התרופה הנמכרת ביותר של יצרנית התרופות טבע.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת מערכת PharmaLine

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007