הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אווסטין נכשל בניסויים קליניים למניעת חזרה של סרטן מעי גס ראשוניחברת רוש הודיעה כי הניסוי  הקליני בתרופה אווסטין למניעה חוזרת של סרטן המעי הגס בשלבים הראשונים, לא הפחית את הסיכון להישנות המחלה.
בניסוי השתתפו 2700 חולים שחולקו לקבוצה שקיבלה כימוטרפיה סטנדרטית וקבוצה שקיבלה כמוטרפיה סטנדרטית  ואווסטין.
אווסטין הינה תרופה יעילה לסרטן השד, הריאות והמעי הגס בשלביו המאוחרים, על אף התוצאות המאכזבות מסרו דוברי החברה כי היא תמשיך לבצע ניסויים נוספים כדי לבדוק את יעילותה בחולי סרטן מעי גס ראשוני.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י דר' אורה פוניה-זלינגר, אחראית על שירותי רוקחות קלינית, מחוז חיפה וג"מ

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007