הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

על הקשר שבין מחלות קרדיווסקולאריות וגיל הבלות


גניקולוגים בכירים מדגישים כי לצד גורמי הסיכון המסורתיים למחלות קרדיווסקולאריות יש לבחון אף את התסמינים אותם מציגות נשים המצויות בפתחו של גיל הבלות.
המומחים אף הדגישו כי כאשר דנים הרופאים עם המטופלות על התסמינים האופייניים לגיל הבלות עליהם אף לקחת בחשבון את גורמי הסיכון לבריאות העצם והלב.
מחלות קרדיווסקולאריות מהוות ללא ספק את גורם הסיכון העיקרי לנשים המצויות בגיל הבלות, אף על פי כן רמת המודעות הקיימת כיום לנושא הינה נמוכה ביותר הן בקרב נשים והן בקרב רופאים. ה- WHO העריך לאחרונה כי כ- 80% מהאירועים הקרדיווסקולאריים היו יכולים להימנע על ידי שינויים בהרגלי החיים ודיאטה מתאימה.
השינויים המתרחשים בגיל הבלות מובילים לסיכון מוגבר למחלות קרדיווסקולאריות ולכן כל דיון הנערך עם החולה בנוגע לגיל הבלות צריך אף לכלול הערכה של גורמי הסיכון לטווח הארוך וזאת במיוחד בנוגע לאוסטיאופורוזיס ולמחלות לב.

 


לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007