הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סקר חדש מעלה חששות בנוגע למכירת תרופות מקוונתסקר שנערך בקרב 420 רופאים מצא כי אחד מתוך כל ארבעה רופאים נאלץ לטפל בחולה שסבל מתופעות לוואי שהופיעו עקב שימוש בתרופה שנרכשה באינטרנט. 8% נוספים חשדו כי טיפלו בתופעות לוואי שנבעו מתרופות שנקנו בצורה מקוונת, ובאופן כללי 85% מהעונים לסקר הביעו רצון כי המכירה המקוונת תעבור רגולציה קפדנית יותר.
ה- Royal Pharmaceutical Society of Great Britain ,RPSGB פרסמה הודעה לתקשורת בה היא מזהירה מפני רכישת תרופות ברשת האינטרנט. הארגון העריך כי כשני מיליון בריטים רוכשים תרופות באינטרנט באופן קבוע וכי מגמה זו רק גוברת והולכת. הארגון אף הדגיש כי על כל בתי המרקחת, גם אלו המספקים שירותים מקוונים להיות רשומים ב- RPSGB.
אין זה רעיון טוב ליטול תרופות מרשם ללא מרשם, יתכן כי התרופה אינה מתאימה עבור החולה ויתכן כי היא תגרום לתופעות לוואי שונות ואף לסיכון בריאותי משמעותי. הארגון יצר סמל אינטרנטי שיסייע לציבור לזהות אתרים מהימנים בהם יוכל לרכוש תרופות בבטחה.
רק רופאים מסוגלים לשקול את היתרונות והסיכונים שטומנת בחובה כל תרופה ותרופה, אדם הרוכש בעצמו תרופות בצורה מקוונת עשוי להיות חשוף לתרופות מזויפות או לתרופות שאינן ברמה מספקת, המקרה הטוב יהיה בזבוז כסף, המקרה הגרוע עשוי להרוג.

 


לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007